טלפון: 03.7133.144

פקס: 03.7133.144

חיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטוחים נוספים

קו תחתון

ביטוח רכב

ביטוח רכב

בתוך מטריית הכיסויים הקיימים לרכב, הביטוח לרכב מתחלק ל 3:

ביטוח חובה
ע"פ החוק כל בעלי הרכבים חייבים לבטח את רכביהם בביטוח חובה. ביטוח רכב חובה מעניק כיסוי לנהג, לנוסעים ברכב ולהולכי הרגל במקרה של נזקי גוף כתוצאה מתאונה. נהיגה ללא ביטוח חובה בתוקף היא עבירה פלילית עם עונשים חמורים הקבועים בחוק. כיסויי ביטוח חובה לרכב מכסים בעבור הוצאות הטיפול הרפואי, אך לא רק, אלא גם אובדן כושר עבודה, אחוזי נכות ועוד. כיסויי ביטוח חובה כוללים: נזק גוף לצד שלישי – צד שלישי הוא מי שאינו נכלל בפוליסת הביטוח המדוברת. נוסע, נהג נוסף בתאונה או הולך רגל שנפגעו באופן פיזי מנהיגתו של המבוטח. נזקי גוף לנהג הרכב – גם הנהג עצמו מבוטח מן הסתם, ואם יפגע בתאונה יהיה זכאי לכיסוי ופיצוי בעבור הטיפולים הרפואיים והנזקים הכלכליים הנלווים, בהתאם לתנאי הפוליסה.

ביטוח מקיף לרכב
ביטוח רכב מקיף מעניק כיסוי לרכב המבוטח במקרה של נזקים כגון: פריצה לרכב, שריפה או כל נזק תאונתי בלתי צפוי. כמו כן, כיסוי לנזקי רכוש הנגרמים לצד שלישי עקב רשלנות המבוטח או הנוהג מטעמו. ביטוח מקיף לרכב מכסה גם בעבור נזקי מזג אוויר לרכב כתוצאה משיטפון, חפצים ועצים שעפים ברוח חזקה, נזקי אש כתוצאה מפגיעת ברק וכדומה. וכאמור, ביטוח לרכב צד ג' הוא כיסוי שנכלל בביטוח המקיף.
וגם, כמובן, במקרה של אובדן הרכב – אם בשל גניבה או בשל הכרזה על טוטאל לוס לאחר תאונה, יפצה הביטוח את המבוטח בסכום השווה לערך הרכב בעת האירוע. 

ביטוח צד שלישי (צד ג')
ביטוח צד ג' מעניק למבוטח כיסוי במקרה שנגרם נזק לרכב או לרכוש של צד שלישי אך לא לרכב המבוטח. ניתן לרכוש ביטוח זה גם עם אפשרות של "ביטול השתתפות עצמית", תמורת תשלום תוספת פרמיה, בעת רכישת הביטוח. ביטוח צד ג'  לרכב מספק הרחבה חשובה לביטוח החובה. זהו הכיסוי בעבור נזקים שהמבוטח או המבוטחת עלולים לגרום לרכוש של צד שלישי. כיסויי ביטוח צד ג' כוללים מעבר לפגיעה בצד ג' גם כיסוי לתיקון מראות ושמשות ושירותי דרך וגרירה למקרה הצורך, אלה הרחבות שימושיות שאינן כוללות השתתפות עצמית ואינן נחשבות כתביעות ביטוח אך יש לרכוש אותן בנפרד בעת רכישת הביטוח.

איזה ביטוח לרכב מתאים לכם?
ביטוח רכב הוא מוצר בהתאמה אישית. מחיר הפרמיה הן בביטוח החובה והן בביטוח המקיף תלוי בפרמטרים שונים של הנהגים ברכב ושל הרכב עצמו. חברת הביטוח לוקחת בחשבון מאפיינים כמו ערך הרכב, סוג, שנת מודל, שנת עליה לכביש ותוספות מיוחדות שמעלות את ערכו ובנוסף גם פרמטרים הקשורים לבטיחות הרכב ואם מותקנות בו מערכות בטיחות אקטיביות שמפחיתות את הסיכוי לתאונה. עברו הביטוחי של הנהג או בעל הרכב וכדו' אחד הפרמטרים הקריטיים עבורכם ברכישת ביטוח לרכב היא רמת השירות של סוכן הביטוח שלכם. תאונת דרכים היא לא מסיבת בת מצווה, זוהי סיטואציה שאתם ברגע אחד נקלעים למצוקה שכוללת תשלומים גבוהים ובעיות משפטיות. וברגע האמת תזדקקו למישהו שאכפת לו ממכם וידאג לכם כמו שצריך. שלא תצטרכו, כן? אבל אנחנו כאן כדי שתצאו לדרך רגועים ומכוסים יותר. דברו אתנו להצעה משתלמת ונסיעה טובה ובטוחה לכם.