טלפון: 03.7133.144

פקס: 03.7133.144

חיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטוחים נוספים

קו תחתון

ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא

בשעה טובה ומוצלחת. למרות המצב בארץ הצלחתם לרכוש את הדירה שלכם. מדובר בהשקעה יקרה ומרכזית בחיים שלכם. ואנו מאחלים לכם שתיהנו ממנה במקסימום. איך תעשו זאת? נו כמובן כשתהיו הכי רגועים שאתם מכוסים כמו שצריך. ביטוח משכנתא הוא ביטוח נלווה לעסקת המשכנתא, הכולל על פי רוב ביטוח חיים וביטוח מבנה.

הבנקים מחייבים ומתנים מתן הלוואת משכנתא ברכישת ביטוח משכנתא. והוא מורכב למעשה משני ביטוחים נפרדים – ביטוח חיים, וביטוח מבנה

ביטוח החיים למשכנתא
נועד להבטיח את תשלומי המשכנתא לבנק גם במקרה שאחד הלווים ילך לעולמו. ביטוח החיים למשכנתא הוא למעשה ביטוח חיים מסוג 'ריסק', כאשר המוטב של הביטוח הוא הבנק ולא הלקוח אשר רוכש את הביטוח. סכום הביטוח בביטוח החיים למשכנתא צריך להיות מותאם ליתרת ההלוואה, על מנת שיוכל לפרוע את ההלוואה במלואה.

ביטוח המבנה למשכנתא
נועד לשמור על ערך הנכס שעבורו נלקחה ההלוואה. באמצעות ביטוח זה מבטיח הבנק שבמקרה שייגרם לנכס נזק, ניתן יהיה לשפץ את הנכס ולהשיב אותו לקדמותו ולערכו המקורי. הערכת שווי הנכס מתבצע על-פי אחד משלושת הדברים הבאים: 1. שווי הקרקע (במידה והאחרון גבוה יותר מהנכס עצמו), 2. שווי הנכס והדירה למכירה, 3. ערך כינון- כמה יעלה לשפץ את הנכס מחדש, תוך שמירה על ערך הדירה.

ביטוח צד ג' למבנה
הוא כיסוי בנוסף לכיסויים הסטנדרטיים של ביטוח המשכנתא הנדרשים על ידי הבנקים, ביטוח צד ג' לדירה נכלל באופן אוטומטי במסגרת ביטוח תכולה, אך ניתן לרכוש אותו גם ככיסוי נוסף במסגרת רכישת ביטוח מבנה הדירה שלכם. הרחבת צד ג' לביטוח דירה נועדה לכסות אתכם במקרים בהם נגרם נזק לגוף או לרכוש צד שלישי בדירתכם. כך למשל, אם אורח שבא לבקר בדירה החליק ונפצע, הוא עלול לתבוע אתכם בגין הנזקים שנגרמו לו כתוצאה מהנפילה. כך למשל במקרי שריפה, בעיות צנרת רטיבות וכל נזק שמקורו בדירה שלכם או מתוכו  אתם עלולים למצוא עצמכם חשופים בפני תביעות נזקי רכוש, או חלילה נזקי גוף . ברכישת הפוליסה של ביטוח צד ג' לנכס הנכן מעניקים לעצמכם מגורים רגועים ושלווים. פנו אלנו להצעה טובה, כי בית זה המקום שאתם רוצים להיות הכי בטוחים בו.