טלפון: 03.7133.144

פקס: 03.7133.144

חיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות

שרגי סנדרוביץ - סוכן ביטוח

את ההחלטה לעסוק בתחום הביטוחים קבלתי די בהפתעה שבשעתו הדהימה את סובביי, היה זה  לפני שנים רבות, התגלגלו הדברים לידי כך שנחשפתי מקרוב למקרה שטלטל את עולמי. צרה צרורה באה על אחד מחבריי הקרובים, וכיוון שהמודעות אודות פוליסות ביטוח לא הייתה מפותחת דיה, גם ידידי לא היה מכוסה כלל, הלה נפל לתהום כלכלי שהמיט על ביתו ומשפחתו אסון כפול, דבר הוביל לדבר ולגודל צערי הבית חווה התפרקות במובנים שונים. באותה שעה הבנתי שעבורי זו שליחות חיים. אלחם למען הגברת המודעות בעניין ואדאג שאף אחד מחבריי ומכריי לא יעמוד חלילה בסיטואציה כזו.

כך עשיתי מאז, ועודני. העליתי את המודעות בדבר חובת ההשתדלות של כל אב ואם בישראל לדאוג לעצמו ולילדיו, והחלתי לעסוק בתחום הביטוחים אותם למדתי לעומק. חייו המרוסקים של אותו חבר עמדו מול עיני לאורך כל השנים, בהן הטבעתי את המסר שעולה מתוך הסיפור הזה ומדומיו, והוא אפקט ההפתעה של הבעיות והקשיים, הן צצות ונוחתות ללא כל הודעה מוקדמת או עדכון מראש, זיקקתי את המסר לכדי משפט אחד שהפך לחלק בלתי נפרד ממני: 


ביטוח עושים כשיכולים, לא כשצריכים!

קו תחתון

אחרי כמעט עשור בהן עבדתי כמנהל תיקי לקוחות בסוכנות הביטוח הגדולה במגזר – מנדי גפנר, כשבאמתחתי ניסיון רב, היכרות מעמיקה עם נציגי חברות הביטוח המובילות, וכוח חזק למקרים של תביעות רח"ל, הקמתי את 'שרגי סנדרוביץ סוכנות לביטוח'. סוכנות שתרכז בתוכה את השאיפה למצויינות אותה רכשתי אצל מנדי גפנר, לצד השירות שלנו שהפך לשם דבר בקרב אלפי לקוחותינו המרוצים, שבוחרים בנו בגלל השירות, המקצועיות, והמסירות שלנו אליהם. בכל שלב ובכל זמן.

ביטוח

כיום, בעזרת הצוות המובחר שלנו, והודות למערך מקיף המספק מענה מושלם ללקוחות בכל תחומי החיים, ביניהם ביטוחי בריאות, חיים, דירה, משכנתא, רכב, פנסיה ועוד. אנו גאים להעניק את הכיסוי הטוב ביותר, כזה שמותאם באופן אישי לכל לקוח ומבטיח את התמורה הטובה ביותר לכסף אותו הוא משלם על ביטוחים. לקוחותינו מרוצים בס"ד ורגועים, תמיד. הם יודעים שיש מי שדואג קודם כל להם. והכי פשוט? הם מכוסים בידיים טובות!

היו גם אתם הורים אחראיים וחכמים, ושלא תזדקקו לי בחיים
שרגי סנדרוביץ – מנכ"ל